Söz Dizisi 63.Bölüm Özeti ve Dizi Fragmanı

Söz Dizisi 63.Bölüm Özeti ve Dizi Fragmanı ile izleyici tahmin ve analizleri yazımızın devamında.Söz dizisinde sevilen karakter ateş intikam...

Söz Dizisi 63.Bölüm Özeti ve Dizi Fragmanı ile izleyici tahmin ve analizleri yazımızın devamında.Söz dizisinde sevilen karakter ateş intikam için yola çıktı.Bakalım İntikamını almayı başarabilecek mi? Kısaca Söz dizisinde geçen bölümde neler olup bittiğine hep beraber biz göz atalım.Albay Erdem'in evine gelen paketi karısı Güler açar. İçinden çıkan bombalı düzeneği görünce kızının odaya girmesini engeller. Telefonla konuşurken patlama sesinini duyan Erdem orya gider. Eylem ve polis de oradadır. 

Söz Dizisi 63.Bölüm Özeti ve Dizi Fragmanı 


Erdem içeri girip karısı ve kızını omuzuna atıp çıkarır. Ambulansla hastaneye götürülen anne kız acile girdiğinde Güler can verir. Nazlı ise bölüm boyunca kendinde olmadan yoğun bakımda yatar. Tim bunu öğrenir öğrenmez Erdem Albaya destek için oraya gelir. Güler hanımı toprağa verirken Nazlı için dua ederler.
Sınır ötesinde karakola baskın yapmaya çalışan Dragan'ın başında bulunduğu terörist grup; tim sayesinde başarılı olur. Ancak amaçları meğerse karakolu almak değil bu haberin yayılacağı çevre köylerdeki toprakları köylülerden satın almakmış. Köylülere Türk karakoluna baskın olduğunu ve oraların tehlikede olduğunu söyleyen Dragan; Sami'nin gönderdiği paralarla topraklarını satmaya ikna eder. Topraklarını satan köylüleri daha o an öldüren Dragan; Sami'den saklı bu paraları terör örgütüne kendi adına dağıtıp adam toplamaktadır. 
Söz Dizisi 63.Bölüm Özeti ve Dizi Fragmanı
Söz Dizisi 63.Bölüm Özeti ve Dizi Fragmanı 

Söz Dizisi 63.Bölüm Dizi Fragmanı Ne Zaman Çıkacak


Yavuz'u ambulansla kaçıranlar bir köprü altına getirip indirir. Karşılarında Kopuk'u bulup şaşırırlar. Ambulansta şöför olan usta ile beraber adamları etkisiz hale getirip polise bırakırlar. Yavuz'u da acilen başka bir hastaneye yetiştirirler. Savcı Derya Yavuz'un kaçıırıldığını fark edince hemek kameralarla adamların kimliklerini bulmaya çalışırken hem adamların bulunduğunu hem de Yavuz'un sağ salim hastaneye ulaştırıldığını öğrenip şaşırır.  Yavuz zorlu bir iyileşme süreci geçirir. Yanında hep Derya, Kopuk ve usta vardır. Derya ve Yavuz'un arasında hisler derinleşmektedir.

Söz Dizisi 63.Bölüm Özeti ve Dizi Fragmanı
Söz Dizisi 63.Bölüm Özeti ve Dizi Fragmanı 

Bombayı eve getirenin de yapanında kurye Şerafettin adında biri olduğunu öğrenirler. Time adamın saklandığı yerin bilgisi verildiğinde Ateş; Erdem'in tüm uyarılarına rağmen oraya gider. Adamları etkisiz hale getirse de Şerafettin kaçmayı başarır. Ateş'in yaptığı bu usulsüzlük ortaya çıkınca aranmaya başlar. Tim onun yanında olmak ister ama Erdem Albay onlara engel olup yapmaları gereken görevleri, uymaları gereken kuralları olduğunu hatırlatır. Ateş o akşam Yavuz'un tamirhanesine gider. Durumu anlatır. Yavuz onu alt kattaki yerde saklar. Peşindeki savcı ve polislerden kurtulan Ateş; Yavuz'un durumunu da anlamış olur. Sabaha karşı Ateş oradan da çıkar ve sınır dışına gider. Son gördüğümüzde terör örgütünün içine sızmış; Dragan'ın dağıttığı paralardan payına düşeni almaktaydı.
Söz Dizisi 63.Bölüm Özeti ve Dizi Fragmanı
Söz Dizisi 63.Bölüm Özeti ve Dizi Fragmanı 

Söz Dizisi 63.Bölüm 1. Dizi Fragmanı 


Yavuz'u kaçıranların sorgusundan organ kaçakçısı Tarık'ın adına ulaşılır. Yavuz ve Kopuk; adamın bulunduğu yere baskın yapar. Aynı anda savcı Derya da oraya doğru polislerle hareket etmiştir. Yavuz ve Kopuk adamların bazılarını öldürür. Tarık'ı ve birkaçını ele geçirir. Tarık'ı mezbaha olan mekanda bir çengele takar ve otomatik testereye doğru gitmesi için düzeneği çalıştırır. O sırada savcı Derya ve polislerde içeri girmek üzeredir. Kopuk'un uyarılarına rağmen Yavuz hareketsiz kalıp Tarık'ın testereye doğru gidişini izler.

YORUMLAR

Ad

Beni Bırakma,54,Dizi Fragman,88,Dizi Haberleri,229,Dizi Kıyafetleri,10,Dizi Müzikleri,95,Dizi Oyuncuları,89,Dizi Özetleri,3,Elif Dizisi,4,Makaleler,91,Reyting Sonuçları,8,Survivor 2019,5,Şarkı Sözleri,1070,Yarışma Haberleri,63,Yemekteyiz,31,Yemin Dizisi,16,Zuhal Topalla Sofrada,22,
ltr
item
Dizi Haberleri ve Dizi Fragmanları Sitesi: Söz Dizisi 63.Bölüm Özeti ve Dizi Fragmanı
Söz Dizisi 63.Bölüm Özeti ve Dizi Fragmanı
https://i.ytimg.com/vi/1ZENBotYwk0/0.jpg
https://i.ytimg.com/vi/1ZENBotYwk0/0.jpg
Dizi Haberleri ve Dizi Fragmanları Sitesi
https://www.dizifragmani.tv/2018/12/soz-dizisi-63bolum-ozeti-ve-dizi-fragman.html
https://www.dizifragmani.tv/
https://www.dizifragmani.tv/
https://www.dizifragmani.tv/2018/12/soz-dizisi-63bolum-ozeti-ve-dizi-fragman.html
true
505482392627087628
UTF-8
Tüm Mesajlar Yüklendi Herhangi bir yazı bulunamadı HEPSİNİ GÖR Daha fazla oku cevap Cevabı iptal et Sil By Ana Sayfa Sayfalar Yayın Hepsini gör SİZİN İÇİN ÖNERİLEN Etiket Arşiv SEARCH Tüm Gönderiler İsteğinizle herhangi bir gönderi bulunamadı Ana Sayfaya Dön PAZAR PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA CUMARTESİ PAZAR PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA CUMARTESİ OCAK ŞUBAT MART NİSAN MAYIS HAZİRAN TEMMUZ AĞUSTOS EYLÜL EKİM KASIM ARALIK OCAK ŞUBAT MART NİSAN MAYIS HAZİRAN TEMMUZ AĞUSTOS EYLÜL EKİM KASIM ARALIK just now 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago 5 haftadan önce İzleyiciler Takip et BU PREMIUM İÇERİĞİ KİLİTLİ STEP 1: Share to a social network STEP 2: Click the link on your social network Tüm Kodu Kopyala Tüm Kodu Seç Tüm kodlar panoya kopyalandı Kodları / metinleri kopyalayamıyorum, lütfen kopyalamak için [CTRL] + [C] (veya Mac ile CMD + C) tuşlarına basın