Zuhal Topal'la Sofrada 17-21 Aralık Bölüm Özeti ve Yarışmacıları

Zuhal Topal'la Sofrada yarışmasında bir haftaya daham merhaba dedik.Sevilerek izlenen yemek programında sizlere bu haftanın gelin ve kay...

Zuhal Topal'la Sofrada yarışmasında bir haftaya daham merhaba dedik.Sevilerek izlenen yemek programında sizlere bu haftanın gelin ve kaynanalarını tanıtacağız.Zuhal Topal'la Sofrada 17-21 Aralık Bölüm Özeti ve Yarışmacıları hakkında detaylı bilgilere yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

Zuhal Topal’la Sofrada 17 Aralık  Gelin Kübra ve Kaynanası Gülay Turan 


Zuhal Topal’la Sofrada 17 Aralık  Gelin Kübra ve Kaynanası Gülay Turan
Zuhal Topal’la Sofrada 17 Aralık  Gelin Kübra ve Kaynanası Gülay Turan 

Haftanın ilk günü yarışmaya katılan 27 yaşındaki Kübra Hanım, ve Kayın validesi Gülay hanım Trabzonlu. Kübra hanım henüz 1.5 yıllık evli. Kayın validesi Gülay hanım ise 52 yaşında.3 Çocuğu bulunan Gülay hanımın gelini Kübra hanım 17 Aralık günü yemekleri ile diğer kaynanaları misafir edecek.

Zuhal Topal’la Sofrada 18 Aralık Gelin Fatma ve Kaynanası Meryem Akkaya

Zuhal Topal’la Sofrada 18 Aralık Gelin Fatma ve Kaynanası Meryem Akkaya
Zuhal Topal’la Sofrada 18 Aralık Gelin Fatma ve Kaynanası Meryem Akkaya

Yeni haftanın ikinci günü yarışacak olan gelini Fatma hanım 31 yalında.10 yıllık evli olan gelinimiz 18 Aralık Salı günü yarışacak.İddialı bir kayın valide olan Meryem Akkaya ile birlikte bakalım yarışmacı kaç puan alacak.

Zuhal Topal’la Sofrada 19 Aralık Gelin Züleyha Kaynanası Nazende Eyüpoğlu 

Zuhal Topal’la Sofrada 19 Aralık Gelin Züleyha Kaynanası Nazende Eyüpoğlu
Zuhal Topal’la Sofrada 19 Aralık Gelin Züleyha Kaynanası Nazende Eyüpoğlu 


 Züleyha Hanım 31 yaşında. Aslen kendisi Hataylı ve  4 yıllık evli. Trabzon Gelini olan Züleyha Hanım haftanın 3. günü olan Çarşamba günü 19 Aralıkta yarışacak. Kayın validesi Nazende Hanım ile birlikte haftanın finalinde galip gelmek için yarışacaklar.

Zuhal Topal’la Sofrada 20 Aralık  İlknur Hanım ve Kaynanası Emine Eroğlu 

Zuhal Topal’la Sofrada 20 Aralık  İlknur Hanım ve Kaynanası Emine Eroğlu
Zuhal Topal’la Sofrada 20 Aralık  İlknur Hanım ve Kaynanası Emine Eroğlu 


Haftanın 4.günü yarışacak olan gelini İlknur hanım şimdilerde 33 yaşında.7 yıllık evli olan Perşembe günü yarışmacısı  İlknur Hanım yarışmada iddialı birisi. İlknur hanımın kaynanası Emine Eroğlu hanım ile birlikte 20 Aralık ta diğer kaynanaları misafir edecekler.

Zuhal Topal’la Sofrada 21 Aralık Özlem hanım ve  Kaynanası Müdehar Kayan​ 

Zuhal Topal’la Sofrada 21 Aralık Özlem hanım ve  Kaynanası Müdehar Kayan​

Zuhal Topal’la Sofrada 21 Aralık Özlem hanım ve  Kaynanası Müdehar Kayan​ 


Yarışmanın final gününde Özlem hanım yarışacak. Müdehar hanımın gelini olan Özlem hanım şimdilerde 20 yaşında. 1 yıl önce dünya evine giren yarışmacı yemekleri ile iddialı.Haftanın final günü yarışacak olan gelini Özlem hanımın Kaynanası Müdehar Hanım bakalım diğer gelinlere nasıl puanlar verecek.Tüm Haftanın Bölüm Özeti ve Yarışmacıların Puan Durumlarına Sitemizden ulaşabilirsiniz.Zuhal Topalla Sofrada Yarışmasında Geçen Hafta Neler Yaşandı  Geçen Haftanın  Bölüm Özeti 

Zuhal Topal'la Sofrada Fox tv ekranlarında tüm hızıyla devam ediyor.Her hafta yeni yarışmacıların birincilik için kıyasıya yarıştığı yarışmada bakalım bu haftanın birincisi kim oldu.Haftanın son günün de Zuhal hanım ve ekibi Aynur hanım ve gelini Tuğçe hanımın evlerine misafir olacaklar.Aynur hanım ve Tuğçe hanım kapıyı çok neşeli bir biçimde açtılar evde kendi annesi ve eşi Bilal bey de vardı.

Tuğçe hanım 21 yaşında ve 4 aylık evli.Yaşım küçük ama 9 yaşından beri mutfağa giriyorum kendime güveniyorum.Eğer kazanırsam doya doya harcayacağım eşime vermeyeceğim dedi.Bilal eşi Tuğçe ile nasıl tanıştıklarını anlattı.

Lise döneminde tanıştıklarını bir süre görüşmeden sadece konuştuklarını anlattılar.Bilal görüşmeme sebeplerini ise daha küçüktük ve saçım kısa diye görüşmedim sonrasında durakta karşılaştık ve resimden daha güzel olduğunu gördüm sonrasında buluştuk.

Kısa bir süre sonra evlilik teklifi etti ve evlendik dedi.Tuğçe eşinin çok kıskanç olmasından rahatsız olduğunu anlattı istemediği bir şeyi giyince bilerek ketçap sürdüğünü makyajını bozduğunu anlattı.Aile ile keyifli geçen bir sohbetin arkasından gelelim Tuğçe hanımın menüsüne bakalım neler var:Sütlü tavuklu havuç çorbası,Peynirli börek,Zeytin yağlı sarma,Kereviz salatası,Kiremitte kaşarlı köfte,Pirinç pilavı,Mevsim salata,Zebra pasta.Menüsü hayli kabarık olan Tuğçe hanım hemen markete doğru yola çıktı.Eşi Bilal bey ise Tuğbayı yine yalnız bırakmadı onunla birlikte alış verişe gitti.

Daha yolda giderken kimseyle konuşmamasını ve işi kendisine bırakmasını istedi.Diğer kayın vali deler menü hakkında tadına bakacağız sonrasında karar vereceğiz şeklinde konuştular.Evde Tuğçe'nin annesi ve kayın validesi bir atışma yaşandı Tuğçe'nin annesi Aynur hanıma Tuğçe'ye kızım diyemezsiniz onu ben doğurdum o sizin gelininiz deyince tatlı bir atışma yaşandı.

Tuğçe ve Bilal alış verişi birlikte bitirip eve döndüler.Tuğçe hemen mutfağa girdi ve yemeğime Çorbadan başladı.Hem konuşup hemde Zuhal hanımla konuşmayı ihmal etmedi.Sonrasında ise ana yemeğine başladı ve köftelerini yoğurmaya başladı.Sonrasında ise pastasının kremasını hazırladı boş durmayan Tuğçe bütün yemeklerini yetiştirmek için var gücüyle çalıştı.

Zuhal hanım ile konuşan Aynur hanım kazanmaya geldik ve iddialıyız ama hakkaniyetli puan vermelerini istiyorum hak eden kazansın dedi.Tuğçe ise pastasına geçti bir taraftan pilav Bir taraftan çorbasının yapımına devam ediyor.Yemeklerini tamamladıktan sonra hemen masasını hazırlamaya gitti.Tuğçe kayın validelere hediye hazırlamıştı.Dış sesin ısrarları sonunda  küçük keselerin içinde tespihler  olduğunu misafirler gelmeden ve hediyeleri açmadan öğrenmiş olduk.

Masasını hazırladı mumlarını yaktı artık her şey hazır misafirlerini bekliyorlardı.Kayın vali deler geldiler.Tuğçe ilk olarak hazırladığı hediyeleri misafirlerine verdi.İlk olarak çorbanın tadına bakan kayın vali deler çorbanın sulu olduğunu ama tadının güzel olduğuna karar kıldılar.Tuğba hanımın takılarına takılan kayın vali deler yemek yaparken zor olmadı mı diyen kayın validelere yaparken çıkardım dedi.

Sıra Peynirli börek kereviz salatası ve zeytin yağlı sarmaya geldi.Masada puan tartışması yaşandı Fatma hanımın az puan vermesi eleştirildi.Kayın vali deler yapılan ara yemekleri gün ikramlarına benzettiler bu yemek yarışması aramızda gün yapmıyoruz şeklinde konuştular.Tuğçe'den çay istediler  ve Tuğçe isteyen kayın validelere çaylarını getirdi.Bu seferde sofrada hazır yufka tartışması yaşandı. 

Sıra na yemeğe geldi kiremitte köfte ve pilav.Kayın vali deler pilavı be köfteleri beğenildi.Fatma hanım ise yine beğenmedi köfteyi baharatsız ve kuru pilavı ise tuzsuz buldu.Sıra tatlıya geldi tatlının adı ise zebra pasta idi. Bisküvi ile yapıldığını gören kayın vali deler bunu yine eleştirdiler tabi ki bunun kolay olduğunu her kezin yapabileceği bir tatlı olduğunu söylediler.Tatlılar yendikten sonra sıra puanlamaya geldi.Yemeği sonunda Fatma hanım 1 puan verdi ama Zuhal hanım bunu kabul etmedi ve puanlamayı yeniden yapmasını istedi.Buna göre ise Fatma hanım 3 puan verdi.
Fatma hanım 3 puan verdi.İlknur hanım 3 puan verdi.Ayten hanım 8 puan verdi.Meryem hanım 9 puan verdi.Son verilen puanlarla Tuğçe'nin keyfi birazda olsa yerine geldi.Puanlama sonrasında Zuhal hanımın bir sürprizi vardı masaya bir çanda getirdi ve içerisinde gelinlik vardı.

Bu hediye İlknur hanım içindi.Zuhal hanımla konuşurken gelinlik giymediğini anlatmıştı Zuhal hanım bu duruma çok üzülmüştü ve bu sürprizi hazırladı.İlknur hanım ise evlendikten 22 yıl sonra gelinliği giydi ve göz yaşlarına hakim olamadı.Zuhal hanım bir sürprizim daha var bu resmi tamamlamak lazım dedi ve İlknur hanımın eşi Yusuf bey oraya getirtmişti.Bu güzel dakikalar sonrasında sıra birincinin açıklanmasına geldi.Haftanın 5. si 13 puanla Nurten ve Ayten hanım oldu.


Haftanın 4. sü 16 puanla Sude ve Meryem hanım oldu
Haftanın 3. sü 17 puanla İlknur ve Dilber hanım oldu 

Haftanın 4. sü 21 puanla Fatma ve Serpil hanım oldu
Haftanın 1. si ise31 puan ile Tuğçe ve Aynur hanım oldu.

YORUMLAR

Ad

Beni Bırakma,54,Dizi Fragman,88,Dizi Haberleri,228,Dizi Kıyafetleri,10,Dizi Müzikleri,94,Dizi Oyuncuları,88,Dizi Özetleri,3,Elif Dizisi,4,Makaleler,91,Reyting Sonuçları,8,Survivor 2019,5,Şarkı Sözleri,1070,Yarışma Haberleri,63,Yemekteyiz,31,Yemin Dizisi,14,Zuhal Topalla Sofrada,22,
ltr
item
Dizi Haberleri ve Dizi Fragmanları Sitesi: Zuhal Topal'la Sofrada 17-21 Aralık Bölüm Özeti ve Yarışmacıları
Zuhal Topal'la Sofrada 17-21 Aralık Bölüm Özeti ve Yarışmacıları
https://4.bp.blogspot.com/-xErHtRNQEW0/XBfo4h4IhdI/AAAAAAAAFWA/-W3dRh8OEhwadfcoGDuWF2rwELmHupXGACLcBGAs/s640/Zuhal%2BTopal%25E2%2580%2599la%2BSofrada%2B17%2BAral%25C4%25B1k%2B%2BGelin%2BK%25C3%25BCbra%2Bve%2BKaynanas%25C4%25B1%2BG%25C3%25BClay%2BTuran.jpg
https://4.bp.blogspot.com/-xErHtRNQEW0/XBfo4h4IhdI/AAAAAAAAFWA/-W3dRh8OEhwadfcoGDuWF2rwELmHupXGACLcBGAs/s72-c/Zuhal%2BTopal%25E2%2580%2599la%2BSofrada%2B17%2BAral%25C4%25B1k%2B%2BGelin%2BK%25C3%25BCbra%2Bve%2BKaynanas%25C4%25B1%2BG%25C3%25BClay%2BTuran.jpg
Dizi Haberleri ve Dizi Fragmanları Sitesi
https://www.dizifragmani.tv/2018/12/zuhal-topal-sofrada-17-21-aralk-bolum.html
https://www.dizifragmani.tv/
https://www.dizifragmani.tv/
https://www.dizifragmani.tv/2018/12/zuhal-topal-sofrada-17-21-aralk-bolum.html
true
505482392627087628
UTF-8
Tüm Mesajlar Yüklendi Herhangi bir yazı bulunamadı HEPSİNİ GÖR Daha fazla oku cevap Cevabı iptal et Sil By Ana Sayfa Sayfalar Yayın Hepsini gör SİZİN İÇİN ÖNERİLEN Etiket Arşiv SEARCH Tüm Gönderiler İsteğinizle herhangi bir gönderi bulunamadı Ana Sayfaya Dön PAZAR PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA CUMARTESİ PAZAR PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA CUMARTESİ OCAK ŞUBAT MART NİSAN MAYIS HAZİRAN TEMMUZ AĞUSTOS EYLÜL EKİM KASIM ARALIK OCAK ŞUBAT MART NİSAN MAYIS HAZİRAN TEMMUZ AĞUSTOS EYLÜL EKİM KASIM ARALIK just now 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago 5 haftadan önce İzleyiciler Takip et BU PREMIUM İÇERİĞİ KİLİTLİ STEP 1: Share to a social network STEP 2: Click the link on your social network Tüm Kodu Kopyala Tüm Kodu Seç Tüm kodlar panoya kopyalandı Kodları / metinleri kopyalayamıyorum, lütfen kopyalamak için [CTRL] + [C] (veya Mac ile CMD + C) tuşlarına basın