Zuhal Topalla Sofrada 3-7 Aralık Yarışmacıları Kimler

Zuhal Topalla Sofrada 3-7 Aralık Yarışmacıları Kimler? Hangi yarışmacı hangi gün yarıştı ve kim kaç puan aldı.Detaylar Yazımızın Devamında....


Zuhal Topalla Sofrada 3-7 Aralık Yarışmacıları Kimler? Hangi yarışmacı hangi gün yarıştı ve kim kaç puan aldı.Detaylar Yazımızın Devamında...Zuhal Topalla Sofrada Hafta içi her gün  ekranlara gelmeye devam ediyor.Yarışmacıların kıyasıya yarıştığı ve bir birlerini acımasızca eleştirdiği stratejik puanların verildiği yarışmada heyecan devam ediyor.Yarışmacılar 10.000 liralık ödülü alabilmek için ellerinden geleni yaparken puan veren yarışmacılar ise verdikleri puanlarla bu işi zorlaştırıyor görünen o ki kimse kimseye hak ettiği puanı vermiyor.

Zuhal Topalla Sofrada 3 Aralık Pazartesi Gelin Çiğdem ve Kaynanası Bahriye Hanım Kimdir?

3 Aralık Pazartesi günü yarışacak olan Çiğdem-Bahriye Aydın çifti büyük ödül için yemekleri ile hünerlerini sergileyecek.Çiğdem hanım 40 yaşında.17 yıllık evli olan Çiğdem hanım Ardahanlı. Doğu Anadolu yemeklerinin uzmanı olan Gelin Çiğdem'in Kayınvalidesi ise organik ürün konusunda uzman..

Zuhal Topalla Sofrada 3 Aralık Pazartesi Gelin Çiğdem ve Kaynanası Bahriye Hanım Kimdir?

Zuhal Topalla Sofrada 3 Aralık Pazartesi Gelin Çiğdem ve Kaynanası Bahriye Hanım Kimdir?


Zuhal Topalla Sofrada haftanın son gününde Verda hanım ve gelini Merve hanımın evlerine konuk oluyor. Bakalım bu son bölümde neler yaşanacak.Yarışmaya İzmir Karşıyaka dan katılıyorlar gelin Merve daha nişanlı kayın valide Verda hanım gelinimi ilk gördüğümde onu çok sevdim hem kalben hemde ruhen yakın buldum şeklinde konuşurken Merve ise ben de kayın validemi ilk gördüğümde çok sevdim bir anne bu kadar iyi olabilir dedim ve onu hiç bir zaman onu kayın valide olarak görmedim dedi.

Zuhal Topalla Sofrada 4 Aralık Salı Gelin Leman ve Kaynanası Şaduman Hanım Kimdir?

Zuhal Topalla Sofrada yarışmasında 4 Aralık Salı günü yarışan gelin Leman ve Kaynanası Şaduman Hanım yarışacak. Gelin Leman hanım 38 yaşında.Karadenizli olan Kaynana ve gelini bakalım hangi yemekleri hazırlayacak.
Zuhal Topalla Sofrada 4 Aralık Salı Gelin Leman ve Kaynanası Şaduman Hanım Kimdir?
Zuhal Topalla Sofrada 4 Aralık Salı Gelin Leman ve Kaynanası Şaduman Hanım Kimdir?

Verda hanım gelinim daha nişanlı olabilir ama ben onun elinin lezzetine ve çabukluğuna inanıyorum dedi.Yarışmanın ise ilk nişanlı yarışmacısı oldu.Merve  4 yıldır beraber olduklarını ve 1 buçuk yıldır da nişanlı olduklarını söyledi.Önümüzdeki Ağustos ayında ise düğünleri olacak.Merve ben Tibet'e liseden beri platonik olarak aşıktım o bana kız arkadaşlarını tanıştırırdı benim içim giderdi ama çaktırmadım ben lisedeyken  dişlerim de tel vardı gözlüklerim vardı Tibet bana bakmaz diye düşünürdüm dedi.

Zuhal Topalla Sofrada 5 Aralık Çarşamba Gelin Aslı ve Kaynanası Tülay  Hanım Kimdir?

Sevilerek izlenen Zuhal Topalla Sofrada yarışmasının 5 Aralık Çarşamba günü yarışacak olan Gelin Aslı ve Kaynanası Tülay Kekeç kaç puan aldı.Gelin Aslı hanım 24 yaşında ve şimdilerde  3 yıllık evli.

Zuhal Topalla Sofrada 5 Aralık Çarşamba Gelin Aslı ve Kaynanası Tülay  Hanım Kimdir?
Zuhal Topalla Sofrada 5 Aralık Çarşamba Gelin Aslı ve Kaynanası Tülay  Hanım Kimdir?


Gelelim yarışmaya haftanın son gününde Merve hanım bakalım neler yapacak.Merve hanımın menüsü ise şöyle:
Kremalı Mantar Çorbası
Paçanga Böreği ve Zeytinyağlı Enginar
Şinitsel Patates Püresi
Havuçlu Pilav
Cevizli İzmir Tulumlu Salata
Havuç Rüyası
Menüyü gören diğer kayın valide ler pek beğenmediler ve basit buldular.Merve hanım yemekler için alış verişe çıktı.Verda hanım  ve Zuhal Topal  konuştular gelininin yemek yapmayı ve yemeyi çok sevdiğini ona güvendiğini söyledi.Market alışverişi sırasında dış sesin ısrarı nedeni ile bir şarkı söyledi sesi de fena değildi.Gelin Merve hanım alış verişini bitirip eve geldi ve hemen işe koyuldu.Zuhal hanım menünün basit bulunabileceğini söyledi Verda hanım ise ben gelinime güveniyorum önemli olan lezzet Merve bunu başaracaktır.

Zuhal Topalla Sofrada 6 Aralık Perşembe Gelin Esen ve Kaynanası Latife  Hanım Kimdir?

Zuhal Topalla Sofrada yarışmasında 6 Aralık Perşembe günü Gelin  Esen ve kaynanası Latife Gürsu hanım  yarışacak. Gelin Esen 32 yaşında.
Zuhal Topalla Sofrada 6 Aralık Perşembe Gelin Esen ve Kaynanası Latife  Hanım Kimdir?
Zuhal Topalla Sofrada 6 Aralık Perşembe Gelin Esen ve Kaynanası Latife  Hanım Kimdir?

Gelin Merve hanım yarışmaya çok iyi hazırlanmış ve dakika dakika neler yapacağını önceden yazmıştı.Merve ilk olarak tatlısı için havuçlarını soydu ve haşlamaya bıraktı.Sonrasında ise şinitsellerini hazırladı.Bu sırada  Merve annesinin Zuhal Topal hayranı olduğunu söyledi sonra ise telefonda konuştular.Damadını çok seviyorum o benim oğlum ben kızımı Verda hanıma kızı gibi veriyorum inşallah ömür boyu mutlu oluruz dedi Verda hanım ise duygulandı ve gözyaşlarına hakim olamadı.Verda hanım yemek esnasında ben de tadına bakacağım eğer tadı tam sa gelecek eleştirilere karşı gelinimi savunurum diye söyledi.

Zuhal Topalla Sofrada 7 Aralık Cuma Gelin Demet ve Kaynanası Nurten hanım  Hanım Kimdir?

Zuhal Topalla Sofrada Yarışmasında 7 Aralık Cuma günü haftanın finalinde Gelin Demet ve kaynanası Nurten Zencirkıran yarışacak. Demet hanım 31 yaşında.Haftanın final günü yarışacak olan gelin ve kaynanası yarışmada büyük ödülü kazanmak için yarışacaklar.

Zuhal Topalla Sofrada 7 Aralık Cuma Gelin Demet ve Kaynanası Nurten hanım  Hanım Kimdir?
Zuhal Topalla Sofrada 7 Aralık Cuma Gelin Demet ve Kaynanası Nurten hanım  Hanım Kimdir?


Her şey hazırdı yarışmacılar gelmeye başladı.Masada yerlerini aldılar Gülizar teyze kuaföre gitmiş ve diğer kayın vali delerden güzel olmak istemiş ve süslenmişti  yarışma birden güzellik yarışmasına döndü şıklık ve güzellik yemeklerden önce konuşuldu.Merve hanım ilk olarak çorbaları koydu çorbayı bazı kayın validelere beğenirken bazıları ise mantarların diri olduğunu söylediler Gülizar hanım tabi ki beğenmedi.

Zuhal Topalla Sofrada 7 Aralık Cuma Hangi Gelin Kazandı Kaç Puan Aldı 


Sıra ara sıcağa geldi enginar ve pacanga böreği bakalım nasıl yorumlar alacak.Gülizar hanım yemeği ekşi buldu ve yine beğenmedi.Sıra ana yemek olan havuçlu pilav ve şinitsel tavuk.kayın vali deler havuçlu pilavı tat olarak beğenmediler ama tane tane olmuş dediler ama Gülizar teyze yine beğenmedi tavuğu da beğenmedi keşke bir bütün tavuk getirseydiniz daha çok beğenirdim dedi.Sıra geldi tatlıya bakalım havuçlu tatlıyı beğenecekler mi? tabi ki bazı kayın vali deler çok beğendi hatta tarif isterken bazıları ise hiç beğenmediler.

Sıra geldi puanlara bakalım neler olacak.
Gülseren hanım:2 puan
Şennur hanım:2 puan
Gülizar hanım:2 puan
Şerife hanım ise bir ilke imza atarak 10 puan verdi.
Sıra geldi Zuhal hanımın puanına 
Bu haftanın 5. si Şerife ve Hayriye hanım
4. 17 puanla iki yarışmacı paylaştı Güllü ve Gülizar
2. 22 puanla Verda hanım ve Merve
1. olarak yarışmayı kazanan yarışmacı ise 23 puanla Figen ve Gülseren hanım oldu.Böylelikle 10.000 Liralık ödülün sahibi Figen hanım olmuştu.

YORUMLAR

Ad

Beni Bırakma,52,Dizi Fragman,88,Dizi Haberleri,226,Dizi Kıyafetleri,10,Dizi Müzikleri,91,Dizi Oyuncuları,86,Dizi Özetleri,3,Elif Dizisi,4,Makaleler,91,Reyting Sonuçları,8,Survivor 2019,5,Şarkı Sözleri,1080,Yarışma Haberleri,64,Yemekteyiz,31,Yemin Dizisi,12,Zuhal Topalla Sofrada,22,
ltr
item
Dizi Haberleri ve Dizi Fragmanları Sitesi: Zuhal Topalla Sofrada 3-7 Aralık Yarışmacıları Kimler
Zuhal Topalla Sofrada 3-7 Aralık Yarışmacıları Kimler
https://4.bp.blogspot.com/-xd5NeF3OEp0/XAU6J_u1l5I/AAAAAAAAFDw/MZHz-9wKADEe7QSyNZtBgsyn9fBL5uO3QCLcBGAs/s640/Zuhal%2BTopalla%2BSofrada%2B3%2BAral%25C4%25B1k%2BPazartesi%2BGelin%2B%25C3%2587i%25C4%259Fdem%2Bve%2BKaynanas%25C4%25B1%2BBahriye%2BHan%25C4%25B1m%2BKimdir.JPG
https://4.bp.blogspot.com/-xd5NeF3OEp0/XAU6J_u1l5I/AAAAAAAAFDw/MZHz-9wKADEe7QSyNZtBgsyn9fBL5uO3QCLcBGAs/s72-c/Zuhal%2BTopalla%2BSofrada%2B3%2BAral%25C4%25B1k%2BPazartesi%2BGelin%2B%25C3%2587i%25C4%259Fdem%2Bve%2BKaynanas%25C4%25B1%2BBahriye%2BHan%25C4%25B1m%2BKimdir.JPG
Dizi Haberleri ve Dizi Fragmanları Sitesi
https://www.dizifragmani.tv/2018/12/zuhal-topalla-sofrada-3-7-aralk.html
https://www.dizifragmani.tv/
https://www.dizifragmani.tv/
https://www.dizifragmani.tv/2018/12/zuhal-topalla-sofrada-3-7-aralk.html
true
505482392627087628
UTF-8
Tüm Mesajlar Yüklendi Herhangi bir yazı bulunamadı HEPSİNİ GÖR Daha fazla oku cevap Cevabı iptal et Sil By Ana Sayfa Sayfalar Yayın Hepsini gör SİZİN İÇİN ÖNERİLEN Etiket Arşiv SEARCH Tüm Gönderiler İsteğinizle herhangi bir gönderi bulunamadı Ana Sayfaya Dön PAZAR PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA CUMARTESİ PAZAR PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA CUMARTESİ OCAK ŞUBAT MART NİSAN MAYIS HAZİRAN TEMMUZ AĞUSTOS EYLÜL EKİM KASIM ARALIK OCAK ŞUBAT MART NİSAN MAYIS HAZİRAN TEMMUZ AĞUSTOS EYLÜL EKİM KASIM ARALIK just now 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago 5 haftadan önce İzleyiciler Takip et BU PREMIUM İÇERİĞİ KİLİTLİ STEP 1: Share to a social network STEP 2: Click the link on your social network Tüm Kodu Kopyala Tüm Kodu Seç Tüm kodlar panoya kopyalandı Kodları / metinleri kopyalayamıyorum, lütfen kopyalamak için [CTRL] + [C] (veya Mac ile CMD + C) tuşlarına basın