Çukur Dizisi 50.Bölüm Dizi Fragmanı Yamaç'ı Vuran Belli Oldu mu

Çukur Dizisi 50.Bölüm Dizi Fragmanı Yamaç'ı Vuran Belli Oldu mu belli ocak mı sorusu izleyenler tarafından merak edilen soruların başında yerini aldı.

Çukur Dizisi 50.Bölüm Dizi Fragmanı Yamaç'ı Vuran Belli Oldu mu belli ocak mı sorusu izleyenler tarafından merak edilen soruların başında yerini aldı. Yamaç'ın peşinden giden ama trafik ışığında kaybeden Selim zorlukla kardeşini bulup sırtında taşıyıp arabayla hastaneye götürür. Aynı şeyi sezon sonunda bileklerini kesen Selim'i şans eseri terasta bulan Yamaç'ın da yaptığını izleriz. İki kardeş de birbirini kurtarmış oldular.

Çukur Dizisi 50.Bölüm Dizi Fragmanı Yamaç'ı Vuran Belli Oldu mu

Mezarlıkta Salih ve Cumali bıçakla kavga ederlerken İdris baba oraya gelip kavgayı durdurur. Kardeşlerinin vurulduğunu söylediğinde ikili arasında tekrar barış imzalanır ve hastaneye giderler. Orada Sultan, Sena, ameliyathane önünde beklemektedir.
Çukur Dizisi 50.Bölüm Dizi Fragmanı Yamaç'ı Vuran Belli Oldu mu
Çukur Dizisi 50.Bölüm Dizi Fragmanı Yamaç'ı Vuran Belli Oldu mu

Kemal şüpheli bir şekilde eve gelir. Elindeki silahı eve saklayamayınca denize atar. Meke akşam dükkana gidip çok çamur olmuş ayakkabılarını temizler. Medet akciğer nakli olması gerektiğini Metin'e söyler. "Çaresizlik insana her şeyi yaptırıyormuş" der. Metin de onu onaylar

Çeto ve Mahsun bir depoda uyanır. İkili Yamaç'ın vurulduğunu bilmektedir. Avni onlara Yamaç'ın kaldırıldığı hastaneyi ve durumunu söyler. Bulgarların bazı adamları onları vurmaya gelir ama avlanırlar. Çeto içlerinden birisini konuşturup Sarı lakaplı patronun yerini öğrenip adamlarını öldürüp daha üstteki patrona öldürüp mesaj gönderirler.

Saadet ve bebekte oradadır. Salih'le Cumali'nin kavga ettiğini üstlerinin başlarının çamurundan anlayan Saadet; kocasını korumak için Cumali'ye yüklenir. Metin, Kemal de hastaneye gelir. Yıldız da Cumali için oraya gelir.

Cumali Yamaç'ı Selim'in vurduğunu duyunca ondan bilirler ama Selim onu püskürtür. Cumali ve Emmi boş kalan Çukur'a gitmeye karar verirler. Veysel Cumali'yi bulup adamlarının sevkiyat sırasında kaybettiğini; kendisinin de zor kurtulduğunu anlatıp tekrar Cumali'nin yanına girer.

Selim ve Salih Kara kuzuların peşine düşer. Bulgarlarla konuşmaya giderler ama adamlar Kuzuları da onları da sallamazlar. Bulgarların evinin önünde Kara kuzulardan birilerini görünce onların birbirini kırmasını beklemeye karar verirler. Kara kuzular mekanı basıp öldürüp en baştaki patronun gerini sorar. "Çukur'da" cevabını alır.

Kara kuzulardan dışarıda olanlar toplanmaya başlar. Başka birileri de Koçovalıların evine girer. Sonra Cumali Çukur'da kahvede konuşma yaparken Ferhat ismindeki diğer grup gelir. İki grup Cumali'nin önünde birbirine sarınca Koçovalı ikisini tersler, raconunu keser. İsyanı bastırır ama Emmi ona sakin olması gerektiğini söyler. Gidip Veysellerin grupla konuşur ama çocuk yumuşamaz. Mekelere de gidip konuşur. Bu arada Veysel sürekli Emmi'nin yanında olduğundan tüm konuşmalarını duyar.

Yamaç ameliyattan çıkar.
Emmi Cumali'yle mahalleye abilik yapması için ikna etmeye çalışırken birisi önce Ferhatların gruptan birisi evine girerken arkadan bıçaklanır. O sırada Meke içindeyken Berber Muhittin'in dükkanına monotof atılıp yakılır. Söndürülür ama Meke bunu Ferhatlardan bilip etrafına topladıklarıyla harekete geçer. Ferhatlar da hastanede beklerken durumu Meke'den bilirler.

Oysaki herşeyi yapan Veyselmiş. Ferhatlardan birini bıçaklayan da Meke'nin dükkanını yakan da oymuş. Geçen bölüm Çeto'nun eline düşen Veysel; canını kurtarmak ve Kara kuzulardan olmak için adamla iş birliği yapmaktaymış. Amacı Cumali'yi öldürmenin yanısıra Çukur'u bölmekmiş.

Mahsun Sena'nın bulunduğu apartmana girerken onu takip eden Selim tam adamı vuracakken Sena ile kapıda konuştuğunu geri çekilir. Vartolu da Çeto'nun peşindedir. Çeto Çukur da saklanan Bulgarların en başındakini de öldürür. Oradan giderken Vartolu onu görüp vurur ama Veysel de Salih'e ateş ettiği için Çeto'yu elinden kaçırır. Çeto Ayşe'nin evine girip kadını rehin alır.

YORUMLAR

Ad

Beni Bırakma,54,Dizi Fragman,88,Dizi Haberleri,229,Dizi Kıyafetleri,10,Dizi Müzikleri,95,Dizi Oyuncuları,89,Dizi Özetleri,3,Elif Dizisi,4,Makaleler,91,Reyting Sonuçları,8,Survivor 2019,5,Şarkı Sözleri,1070,Yarışma Haberleri,63,Yemekteyiz,31,Yemin Dizisi,16,Zuhal Topalla Sofrada,22,
ltr
item
Dizi Haberleri ve Dizi Fragmanları Sitesi: Çukur Dizisi 50.Bölüm Dizi Fragmanı Yamaç'ı Vuran Belli Oldu mu
Çukur Dizisi 50.Bölüm Dizi Fragmanı Yamaç'ı Vuran Belli Oldu mu
Çukur Dizisi 50.Bölüm Dizi Fragmanı Yamaç'ı Vuran Belli Oldu mu belli ocak mı sorusu izleyenler tarafından merak edilen soruların başında yerini aldı.
https://2.bp.blogspot.com/-PYmjKrcZYLM/XEYv9qbla9I/AAAAAAAAFvI/rbfyPEvjloU8eZdIys3ZSV4IXXFxYFclgCPcBGAYYCw/s640/%25C3%2587ukur%2BYama%25C3%25A7%2527%25C4%25B1%2BAli%2527%25C3%25A7o%2BMu%2BVurdu%2BTahmin%2BSayfas%25C4%25B1.jpg
https://2.bp.blogspot.com/-PYmjKrcZYLM/XEYv9qbla9I/AAAAAAAAFvI/rbfyPEvjloU8eZdIys3ZSV4IXXFxYFclgCPcBGAYYCw/s72-c/%25C3%2587ukur%2BYama%25C3%25A7%2527%25C4%25B1%2BAli%2527%25C3%25A7o%2BMu%2BVurdu%2BTahmin%2BSayfas%25C4%25B1.jpg
Dizi Haberleri ve Dizi Fragmanları Sitesi
https://www.dizifragmani.tv/2019/01/cukur-dizisi-50-bolum-dizi-fragmani-yamac-i-vuran-belli-oldu-mu.html
https://www.dizifragmani.tv/
https://www.dizifragmani.tv/
https://www.dizifragmani.tv/2019/01/cukur-dizisi-50-bolum-dizi-fragmani-yamac-i-vuran-belli-oldu-mu.html
true
505482392627087628
UTF-8
Tüm Mesajlar Yüklendi Herhangi bir yazı bulunamadı HEPSİNİ GÖR Daha fazla oku cevap Cevabı iptal et Sil By Ana Sayfa Sayfalar Yayın Hepsini gör SİZİN İÇİN ÖNERİLEN Etiket Arşiv SEARCH Tüm Gönderiler İsteğinizle herhangi bir gönderi bulunamadı Ana Sayfaya Dön PAZAR PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA CUMARTESİ PAZAR PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA CUMARTESİ OCAK ŞUBAT MART NİSAN MAYIS HAZİRAN TEMMUZ AĞUSTOS EYLÜL EKİM KASIM ARALIK OCAK ŞUBAT MART NİSAN MAYIS HAZİRAN TEMMUZ AĞUSTOS EYLÜL EKİM KASIM ARALIK just now 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago 5 haftadan önce İzleyiciler Takip et BU PREMIUM İÇERİĞİ KİLİTLİ STEP 1: Share to a social network STEP 2: Click the link on your social network Tüm Kodu Kopyala Tüm Kodu Seç Tüm kodlar panoya kopyalandı Kodları / metinleri kopyalayamıyorum, lütfen kopyalamak için [CTRL] + [C] (veya Mac ile CMD + C) tuşlarına basın