Halka Dizisi 2.Bölüm Özeti ve Halka 2.Bölüm Dizi Fragmanı

Halka Dizisi 2.Bölüm Özeti ve Halka 2.Bölüm Dizi Fragmanı

TRT 1'in uzun zamandır beklenen dizisi Halka, ilk bölümüyle 15 Ocak 2019 Salı akşamı izleyiciyle buluştu. Yapımcılığını EsYapım'ın üstlendiği, Volkan Kocatürk'ün yönettiği dizinin başrollerini Ahmet Mümtaz Taylan, Serkan Çayoğlu, Kaan Yıldırım paylaşıyor. Entrika ve aksiyon yüklü polisiye macera türündeki dizinin oyuncu kadrosunda diğer önemli rollerde Hande Erçel ile Hazal Subaşı, Nazan Kesal, Burak Sergen, Umut Karadağ gibi isimler yer alıyor. Halka isimli suç örgütü ve bu örgüt yüzünden hayatlarının seyri değişmiş iki genç adamın mücadelesi ve Halka'nın peşindeki polis ekibinin maceralarını konu alan polisiye macera türündeki dizi, ilk bölümüyle konuyu ve karakterleri heyecanlı bir şekilde anlatmaya ve tanıtmaya başladı.Halka Dizisi 2.Bölüm Özeti ve Halka 2.Bölüm Dizi Fragmanı 

İstihbaratta çalışan başarılı bir polis olan Cemal Sandıkçı, uzun süredir Halka isimli bir suç örgütünün peşinde. Cemal Sandıkçı'yı Ahmet Mümtaz Taylan canlandırıyor. Başlarındaki yönetici, onun başka bir işler çevirdiğinden şüpheleniyor ve bu araştırmada yardımcısı olan Bahar adlı genç polisten amirini rapor etmesini istiyor. Kız bunu istemeye istemeye kabul ediyor. Konuyla ilgili bir gelişme olmuş. Halka örgütünün yıllar önce işlediği bir cinayetle ilgili yeni gelişmeler olmuş. Örgüt, Eren Karabulut isimli bir kabadayının çocuğunu kaçırmış. Çocuğunu almaya gittiğinde ise adamı öldürmüşler, onun çocuğu yerine de başka bir çocuk varmış arabada. Karısı Hümeyra karabulut ise itiraz etmemiş çocuğu kendisininmiş gibi almış. Ve büyütmüş çocuğu. Şimdi yıllar sonra o çocuk yani Kaan Karabulut, hırsızlık suçundan komployla cezaevindeyken, bir dvd gelmiş, içinde babasının cinayeti ve katiller ile ilgili bilgiler yer alıyormuş. Polis de bu noktada devreye girmiş.

Cemal Sandıkçı, Kaan'a onlarla işbirliği yaparak Halka örgütünün içine girmesi karşılığında, cezaevinden çıkarılmayı teklif ediyor. Çocuk kabul ediyor. Değiştirildiğini bilmeyen, kendini onların çocuğu zanneden Kaan annesine çok düşkün. Polisle işbirliğini annesinin de öğrenmesini sağlıyor. Kaan'ı genç oyuncu Kaan Yıldırım canlandırıyor. Kaan'la uğraşmak zorunda kalan ve bundan hiç memnun olmayan genç polis Bahar'ı ise, Hazal Subaşı oynuyor. Bahar anne ve babasını küçük yaşta kaybetmiş, kendisin polislik mesleğine admaış dürüst ve cesur genç bir kadındır.

Halka 2.Bölüm Dizi Fragmanı 

Halka örgütünün paradan sorumlu yöneticisi ve dvd'de Eren Karabulut'un katili olarak gösterilen İlhan Tepeli'yi, Burak Sergen oynuyor. İlhan Tepeli'nin oğlu Cihangir'i ise yakışıklı oyuncu Serkan Çayoğlu canlandırıyor. Cihangir uzun süredir babasının işlerini yönetiyor. Anne ve babasından ayrı yaşıyor, kendisini büyütüe dadısıyla ayrı bir evde yaşıyor. Cihangir uyku sorunu yaşıyor, hep tedirgin, hep içine kapalı. Nişanlısı İrem'le de ilişkileri bozuk, o ilgisiz, kız ise hep tepkili. Cihangir'e de Kaan'a giden DVD'nin aynısı gitmiş, cinayetin görüntüleri var, ama orada Eren Karabulut'un oğlunun kendisi olduğu söyleniyor. "Seni İlhan Tepeli alıp büyüttü, baban sandığın kişi aslında babanın katili" deniyor. Bu söylenenler, Cihangir'i altüst ediyor.

İlhan Tepeli'nin eski çalışanı şimdiki rakibi İskender Akay ise açıkça baba oğula meydan okuyor. Son adım olarak da İlhan Tepeli'nin katarlılarla imzalamak üzere olduğu bir anlaşmayı bozmaya uğraşıyor. Ama Cihangir'in hamlesi adamı pişman ediyor. İskender'in kızı Müjde'yi kaçıran Cihangir, istediğini elde ediyor, Katarlılarla anlaşmayı imzalıyorlar. Müjde ise gençlerin bayıldığı güzel oyuncu Hande Erçel.

Halka Dizisi Dizi Kıyafetleri 

Polisin yaptığı plana göre, Kaan İlhan Tepeli'nin yanında işe başlayacak. Hümeyra Karabulut gidip İlhan Tepeli'den oğlu için iş rica ediyor. Cihangir'in yanında çalışmasına karar veriliyor. "Birileri intikam almamızı istiyor" diye konuşuyor ana oğul. "Hayatımızla oynadılar bizim. Kocamın katilinin bulunmasını, oğlumun da hapisten kurtulmasını istiyorum" diyor Hümeyra Karabulut. Hümeyra Karabulut'u Nazan Kesal oynuyor, yani Fazilet Hanım ve Kızları'ndaki Fazilet.

İskender de karşılık olarak Cihangir'in nişanlısını kaçırıyor, karşılığında da Katarlılarla yaptıkları işten aldıkları parayı istiyor. Cihangir Kaan'la birlikte buluşma yerine gidiyor. Buluşma yeri de Emre Karabulut'un öldürüldüğü yer. Çatışmaya griyorlar, adamları vurup kızı alıyorlar, tam o sırada Cihangir düşüp bayılıyor; uykusuzluktan herhalde.

YORUMLAR

Ad

Beni Bırakma,52,Dizi Fragman,88,Dizi Haberleri,226,Dizi Kıyafetleri,10,Dizi Müzikleri,91,Dizi Oyuncuları,86,Dizi Özetleri,3,Elif Dizisi,4,Makaleler,91,Reyting Sonuçları,8,Survivor 2019,5,Şarkı Sözleri,1080,Yarışma Haberleri,64,Yemekteyiz,31,Yemin Dizisi,12,Zuhal Topalla Sofrada,22,
ltr
item
Dizi Haberleri ve Dizi Fragmanları Sitesi: Halka Dizisi 2.Bölüm Özeti ve Halka 2.Bölüm Dizi Fragmanı
Halka Dizisi 2.Bölüm Özeti ve Halka 2.Bölüm Dizi Fragmanı
Halka Dizisi 2.Bölüm Özeti ve Halka 2.Bölüm Dizi Fragmanı
https://i.ytimg.com/vi/H5tugu-zDOs/0.jpg
https://i.ytimg.com/vi/H5tugu-zDOs/0.jpg
Dizi Haberleri ve Dizi Fragmanları Sitesi
https://www.dizifragmani.tv/2019/01/halka-dizisi-2-bolum-ozeti-ve-halka-2-bolum-dizi-fragmani.html
https://www.dizifragmani.tv/
https://www.dizifragmani.tv/
https://www.dizifragmani.tv/2019/01/halka-dizisi-2-bolum-ozeti-ve-halka-2-bolum-dizi-fragmani.html
true
505482392627087628
UTF-8
Tüm Mesajlar Yüklendi Herhangi bir yazı bulunamadı HEPSİNİ GÖR Daha fazla oku cevap Cevabı iptal et Sil By Ana Sayfa Sayfalar Yayın Hepsini gör SİZİN İÇİN ÖNERİLEN Etiket Arşiv SEARCH Tüm Gönderiler İsteğinizle herhangi bir gönderi bulunamadı Ana Sayfaya Dön PAZAR PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA CUMARTESİ PAZAR PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA CUMARTESİ OCAK ŞUBAT MART NİSAN MAYIS HAZİRAN TEMMUZ AĞUSTOS EYLÜL EKİM KASIM ARALIK OCAK ŞUBAT MART NİSAN MAYIS HAZİRAN TEMMUZ AĞUSTOS EYLÜL EKİM KASIM ARALIK just now 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago 5 haftadan önce İzleyiciler Takip et BU PREMIUM İÇERİĞİ KİLİTLİ STEP 1: Share to a social network STEP 2: Click the link on your social network Tüm Kodu Kopyala Tüm Kodu Seç Tüm kodlar panoya kopyalandı Kodları / metinleri kopyalayamıyorum, lütfen kopyalamak için [CTRL] + [C] (veya Mac ile CMD + C) tuşlarına basın