Rüyada Görülen Şarkı Sözlerinin Anlamları

Rüyada Görülen Şarkı Sözlerinin Anlamları

Rüyada Görülen Şarkı Sözlerinin Anlamları
Rüyada Görülen Şarkı Sözlerinin Anlamları 

Rüyaların tabiri oldukça zordur. Bu bakından herhangi bir kimsenin rüyaları tabir edebilecek ve güvenilebilecek bir kitap veya makale yazması beklenmemelidir. Ancak şu var ki rüyalar günlük düşüncelerimizin dramatik devamları dırRüyada Görülen Şarkı Sözlerinin Anlamları 

Bedenen uyanıklık ile uykulu halin irtibatı olduğundan, zihin faaliyetlerimizde devam etmektedir. Bu bakımdan günlük hadiseler rüyalarımıza girmektedir. Gündüzün hatasını bulamayan bir muhasebecinin hatayı rüyasında bulması bu yüzdendir.

Askerlerini seven bir subay vardı. Bir gün rüyasında askerlerini öldüğünü görür. Cenazelere bakarken, düşman askerlerinin yaklaşan ayak seslerini işitir. Onlara ateş etmeye hazırlanırken, bir de bakar ki gelenler, ölen askerlerinin anne ve babalarıdır. 

Fakat onlara da ateş etmeye başlar. Şimdi hep beraber bu rüyayı tahlil edelim. Bunun için önce rüyayı görenin şahsiyetini tetkik etmek gerekir. Bu subay, adamlarına hakiki bir arkadaş muamelesi yapan genç ve idealist bir kimseydi. 

Adamlarını harpte idare etmek mesuliyetine karşı son derece hassastı. Adamlarından herhangi biri vurulsa buna kendisi sebep oldu diye suçluluk hissi duyardı. Bu durumda ölenin yakınlarına nazik bir mektup yazardı. Fakat sonradan askerlerinin ölümüne kendi kabiliyetsizliğinin sebep olduğunu düşünmeye başlardı.

Şimdi rüyanın manası meydana çıktı. Ölenlerin anne ve babaları onu itham etmek üzere geliyorlar. Acaba bu rüyanın günlük düşünceyle hiçbir farkı var mı? Onun derinlere gömülü suçluluk hissi, günlük hayatında da var. Fakat günlük düşüncelerinin bir devamı olan rüyası, bu düşünceleri çok daha dramatik olarak ifade ediyor. Bu misale göre sizde rüyalarınızı tahlil edebilirsiniz. Rüyalar günlük düşüncelerin dramatik devamıdır.

Uyku bize hakikatten kaçmamız için en iyi fırsatı verir. Zor bir durumda karşılaştığımız zaman ne kadar yorgun ve uykulu bir hal aldığınıza hiç dikkat ettiniz mi. Buna karşılık hoşunuza giden bir durumla karşılaştığınız zaman ne kadar uyanık ve canlı olduğunuzu hissettiniz mi. Rüyalar kalbimizin arzulandı.Başka bir makalede buluşmak dileği ile.

YORUMLAR

Ad

Beni Bırakma,50,Dizi Fragman,88,Dizi Haberleri,225,Dizi Kıyafetleri,10,Dizi Müzikleri,91,Dizi Oyuncuları,85,Dizi Özetleri,3,Elif Dizisi,4,Makaleler,90,Reyting Sonuçları,8,Survivor 2019,5,Şarkı Sözleri,1080,Yarışma Haberleri,60,Yemekteyiz,31,Yemin Dizisi,9,Zuhal Topalla Sofrada,22,
ltr
item
Dizi Haberleri ve Dizi Fragmanları Sitesi: Rüyada Görülen Şarkı Sözlerinin Anlamları
Rüyada Görülen Şarkı Sözlerinin Anlamları
Rüyada Görülen Şarkı Sözlerinin Anlamları
https://4.bp.blogspot.com/-gT1H4TqJJHM/VvkjyLI92PI/AAAAAAAAACs/yHwjfuWSgAURg4vLN3-95NHTr8gpl1oZA/s320/ruyatabiri.jpg
https://4.bp.blogspot.com/-gT1H4TqJJHM/VvkjyLI92PI/AAAAAAAAACs/yHwjfuWSgAURg4vLN3-95NHTr8gpl1oZA/s72-c/ruyatabiri.jpg
Dizi Haberleri ve Dizi Fragmanları Sitesi
https://www.dizifragmani.tv/2019/01/ruyada-gorulen-sarki-sozlerinin-anlamlari.html
https://www.dizifragmani.tv/
https://www.dizifragmani.tv/
https://www.dizifragmani.tv/2019/01/ruyada-gorulen-sarki-sozlerinin-anlamlari.html
true
505482392627087628
UTF-8
Tüm Mesajlar Yüklendi Herhangi bir yazı bulunamadı HEPSİNİ GÖR Daha fazla oku cevap Cevabı iptal et Sil By Ana Sayfa Sayfalar Yayın Hepsini gör SİZİN İÇİN ÖNERİLEN Etiket Arşiv SEARCH Tüm Gönderiler İsteğinizle herhangi bir gönderi bulunamadı Ana Sayfaya Dön PAZAR PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA CUMARTESİ PAZAR PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA CUMARTESİ OCAK ŞUBAT MART NİSAN MAYIS HAZİRAN TEMMUZ AĞUSTOS EYLÜL EKİM KASIM ARALIK OCAK ŞUBAT MART NİSAN MAYIS HAZİRAN TEMMUZ AĞUSTOS EYLÜL EKİM KASIM ARALIK just now 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago 5 haftadan önce İzleyiciler Takip et BU PREMIUM İÇERİĞİ KİLİTLİ STEP 1: Share to a social network STEP 2: Click the link on your social network Tüm Kodu Kopyala Tüm Kodu Seç Tüm kodlar panoya kopyalandı Kodları / metinleri kopyalayamıyorum, lütfen kopyalamak için [CTRL] + [C] (veya Mac ile CMD + C) tuşlarına basın