Vuslat Dizisi 3.Bölüm Dizi Fragmanı Vuslat 3.Bölüm Özeti

Vuslat Dizisi 3.Bölüm Dizi Fragmanı Vuslat 3.Bölüm Özeti

Faik baba; yanan dükkanını görünce kalbi tutar. Ambulansla hastaneye kaldırırlar.  Herkes oraya gider. Feride başında bekler. Adamın durumu iyidir. Ertesi gün hastaneden çıkıp evine gider. Kerem o geceki restaurantın müdürüyle konuşur. Feride'nin Aziz'i dize getiren kadın olduğunu düşünüp hakkında bilgi toplatır. Babasının illegal işlerini halledip haber verir.

Vuslat Dizisi 3.Bölüm Dizi Fragmanı Vuslat 3.Bölüm Özeti

Aziz Ferideleri hastaneye götürüp bir süre bekler. O sırada konuşturmaya çalıştıkları çocuğun telefonundaki resimlerden Fırat'ı tanır ama bir şey söylemez. Feride'nin çantası arabada kalır. Aziz Feride'yi arayıp söyler ve çantayı Altan ile yollar. Altan da Fırat'ı tanıyıp Aziz'e söyler. Aziz bu arada dövdükleri adamı bırakmalarını ama takip etmelerini ister.


Vuslat Dizisi 3.Bölüm Dizi Fragmanı Vuslat 3.Bölüm Özeti
Vuslat Dizisi 3.Bölüm Dizi Fragmanı Vuslat 3.Bölüm Özeti

Polis; kundaklama olduğundan şüphelenip soruşturma açar. Komiser olan Yalçın; aileden herkesle konuşmak ister. Dükkanı yakanın Hasibe anne olduğunu izleriz. Faik'in ölen karısına sinirinden kadının oradaki hatıralarını yakmak için ve sigortadan gelecek para için yaktığını görürüz. Sonra da polise o akşam dükkanın oradan geçtiğini gördüğü Abdullah efendinin adını verir. Hatta adamın elinde benzin bidonu gördüğünü söyler.

Feride babasının bankaya olan borcundan haberdar olur. İcra işlemlerini duyar. Dükkan yandığı için icrayı eve yönlendirecek iken avukat bir arkadaşıyla evrakları düzenletip borcu kendi üzerine alır. Feride yanmış dükkanda gezerken üvey annesinin bilekliğini orada bulur.

O gece Aziz'in öldürdüğü adamlardan Şükrü'nün abisi kardeşi ile ilgili bilgi toplaması için adamlarını salar. Şamil ve Murat'ın Şükrü'yü aradığını onlarla yeni açılan bir mekanın önünde buluştuğunu sonrada haber alınamadığını öğrenirler. Adam elemanlarını o mahalleyi araştırması için yollar. Adamlar Fırat'ın peşine düşer.
Vuslat Dizisi 3.Bölüm Dizi Fragmanı Vuslat 3.Bölüm Özeti
Vuslat Dizisi 3.Bölüm Dizi Fragmanı Vuslat 3.Bölüm Özeti
Eve gelen Faik; polisin Fırat'ı aradığını duyunca dellenir. Adam oğluna bağırmaya suçlamaya başlar. Çocuk çıkıp gider. Anne bu sefer kocası ve üvey kızına çatar. Polisin kundaklamayla ilgili Fırat ile konuşmak istediğini söyleyip kocasına yüklenir. Feride belki de ilk kez üvey annesine sert çıkıp çok para harcayıp babasını borçlandırmakla suçlar. Kavga babanın fenalaşmasıyla sonlanır.

Salih usta Madam Aneta'nın siyah kehribarından kutuyu yapıp teslim eder. Şükrü'yü arayan adamlar Fırat'ın peşine düşer. Mahallede yakalayıp sorular sorup döverler. Onun o halini gören Madam evine alıp yaralarını temizler. Fırat kadının broşunu çalıp kaçar. Onu takip eden adamlar broşu sattığı adamdan broşu alır. Kıymetini fark eden adamlar Madam'ın evini soyup kadını bayıltıp bırakır

Kerem de Aziz'in adamı olan ve dövülen adam Ferhat'ı takip eden adamla anlaşıp kendisi için çalışır hale getirir. Yaşlı ninesi içerideyken Zeki'yi ve Fırat'ı arayıp bir iş için belirttiği adrese gelmelerini söyleyip yalvarır gibi ısrar eder. İstediklerini yaptıktan sonra da adamı tek kurşun kalbine sıkarak öldürür. Hemen öldüğü anlaşılmasın diye uyuyormuş gibi üstünü örter.

Feride'ye kırdığı telefonun benzerini aldırtıp vermeyi planlayan Aziz; kızın mahallesinde Abdullah efendiye rastlar. adamı antikacıya kadar takip edip Salih usta ile tanışır. Adam ona "Çok rüya görür müsün?" diye sorunca allak bullak olup çıkıp gider.

Vuslat Dizisi Tekrar Bölümleri Ne Zaman 

Çakal Necmi'nin tüm ailesinin öldüğü gün o günmüş. Adam konuşmayıp mezarlığa gider. Salih ustanın dediğine göre ailesini öldürenleri bulmuş ama emri vereni bulamamışmış. Ama hala aramaktaymış. Bulduğunda olabileceklerden Salih usta da korkmaktadır. 

Aziz istemese de doğum günü için annesi hazırlıklara başlar. Asistanı Nehir'le annesinin iş birliği yapmasından rahatsız olan Aziz; şirkette kadınla konuşup azarlar. Evde herkese emredip sıkıntı yaratan annesine Sultan ters davranır.

Şirkette ise hazır giyim bölümünde tasarımcı ve ekibi işi bırakır. Asistanlık yapan Nehir bu azar üzerine asistanlığı bırakıp kendi bölümünün başına geçtiği için Aziz'in bundan son anda haberi olur. Üstelik yardım da etmez. Bu krizin sebebi Kerem'in tasarımcıya durup dururken hakaret etmesiymiş. Hakaret üzerine tasarımcı hazırladığı bütün kreasyonu geri çekmiş. Hakaret davası açmaya hazırlanmaktaymış. Mankenler katalog çekimi ve tüm hazırlıklar krize dönüşür.

Nehir hemen Tahsin beyi arayıp iki oğlunun büyük kavga edeceği haberini verir. Kerem aramaları açmaz. Aziz kendi yöntemleriyle krize müdahale eder. Kerem savunma olarak "Canım öyle istedi" diyince Aziz de tokadı patlatır. O da "Canım öyle istedi" der. Tahsin bey o sırada yetişip sadece Aziz'i azarlayıp idare etmesini ister. Kerem ise kasten bu olayı çıkarmış; giden tasarımcı yerine Feride'nin şirkette işe başlamasını Aziz'e duyurmadan organize etmeye başlamıştır.

Yalçın komisere vurulan adamın olayını verirler. Fırat eline Madam'ın broşunu çalıp satmasından geçen parayla kıyafet alıp öldürüldüğünü bilmediği arkadaşının verdiği adrese gider. Aziz'in doğum günü partisidir. Kardeşi için endişe eden Feride de onunla konuşmak için oraya gelir ama Fırat; Zeki ile içeri girdiği için konuşamayıp beklemeye başlar. 

Vuslat Dizisi Dizi Kıyafetleri 


Abdullah efendiyi polisler antikacıdan gelip alır. Adam sanki geleceklerini biliyor gibidir. Sadece Olanda hayır vardır" der. Davette annesi çok despottur. Aziz çok sıkılır. Sultan, abisine sürpriz yapacakken annesi kızıp sürprizini kursağında bıraktırır. Sultan'ı gören Fırat kıza aşık olur

Aziz küsüp giden kardeşini bulmak için dışarı çıkınca Geride ile karşılaşıp kadını içeri davet eder. Aziz kısa bir konuşma yapıp sahneden inecekken misafirlerden birinin Feride'yi çalışan sanması ile üslübü çok sert ve alaycı bir konuşma yapar. Annesi ve babasının şaşkın bakışları arasında sahneden iner. Yalçın komiser yanındaki polislerle içeri girdiğinde Fırat kaçar. Zaten Yalçın da Aziz'e cinayet suçundan tutuklu olduğunu söyleyip kelepçelerken Aziz sadece Feride'ye bakar. 

YORUMLAR

Ad

Beni Bırakma,54,Dizi Fragman,88,Dizi Haberleri,229,Dizi Kıyafetleri,10,Dizi Müzikleri,95,Dizi Oyuncuları,89,Dizi Özetleri,3,Elif Dizisi,4,Makaleler,91,Reyting Sonuçları,8,Survivor 2019,5,Şarkı Sözleri,1070,Yarışma Haberleri,63,Yemekteyiz,31,Yemin Dizisi,15,Zuhal Topalla Sofrada,22,
ltr
item
Dizi Haberleri ve Dizi Fragmanları Sitesi: Vuslat Dizisi 3.Bölüm Dizi Fragmanı Vuslat 3.Bölüm Özeti
Vuslat Dizisi 3.Bölüm Dizi Fragmanı Vuslat 3.Bölüm Özeti
Vuslat Dizisi 3.Bölüm Dizi Fragmanı Vuslat 3.Bölüm Özeti
https://2.bp.blogspot.com/--Gdpsqao2rM/XD5ItZcXOuI/AAAAAAAAFok/LvIVCYqifXUvOEYVlUfunALRmvYYXFxqACLcBGAs/s640/Vuslat%2BDizisi%2B3.B%25C3%25B6l%25C3%25BCm%2BDizi%2BFragman%25C4%25B1%2BVuslat%2B3.B%25C3%25B6l%25C3%25BCm%2B%25C3%2596zeti.jpg
https://2.bp.blogspot.com/--Gdpsqao2rM/XD5ItZcXOuI/AAAAAAAAFok/LvIVCYqifXUvOEYVlUfunALRmvYYXFxqACLcBGAs/s72-c/Vuslat%2BDizisi%2B3.B%25C3%25B6l%25C3%25BCm%2BDizi%2BFragman%25C4%25B1%2BVuslat%2B3.B%25C3%25B6l%25C3%25BCm%2B%25C3%2596zeti.jpg
Dizi Haberleri ve Dizi Fragmanları Sitesi
https://www.dizifragmani.tv/2019/01/vuslat-dizisi-3-bolum-dizi-fragmani-vuslat-3-bolum-ozeti.html
https://www.dizifragmani.tv/
https://www.dizifragmani.tv/
https://www.dizifragmani.tv/2019/01/vuslat-dizisi-3-bolum-dizi-fragmani-vuslat-3-bolum-ozeti.html
true
505482392627087628
UTF-8
Tüm Mesajlar Yüklendi Herhangi bir yazı bulunamadı HEPSİNİ GÖR Daha fazla oku cevap Cevabı iptal et Sil By Ana Sayfa Sayfalar Yayın Hepsini gör SİZİN İÇİN ÖNERİLEN Etiket Arşiv SEARCH Tüm Gönderiler İsteğinizle herhangi bir gönderi bulunamadı Ana Sayfaya Dön PAZAR PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA CUMARTESİ PAZAR PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA CUMARTESİ OCAK ŞUBAT MART NİSAN MAYIS HAZİRAN TEMMUZ AĞUSTOS EYLÜL EKİM KASIM ARALIK OCAK ŞUBAT MART NİSAN MAYIS HAZİRAN TEMMUZ AĞUSTOS EYLÜL EKİM KASIM ARALIK just now 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago 5 haftadan önce İzleyiciler Takip et BU PREMIUM İÇERİĞİ KİLİTLİ STEP 1: Share to a social network STEP 2: Click the link on your social network Tüm Kodu Kopyala Tüm Kodu Seç Tüm kodlar panoya kopyalandı Kodları / metinleri kopyalayamıyorum, lütfen kopyalamak için [CTRL] + [C] (veya Mac ile CMD + C) tuşlarına basın