Çukur Dizisi 52.Bölüm Dizi Fragmanı Yüzüklü Kişi Kim

Çukur Dizisi 52.Bölüm Dizi Fragmanı Yüzüklü Kişi Kim-Çukur 2.Sezon 19.Bölüm Dizi Fragmanı

Selim'den mahallede olanları duyan Yamaç; hastaneden çıkıp olayları yatıştırmaya gider. Yanında Selim ve Aliço ile Salih ve Cumali'nin taraf olup birbirine silah çektiği kavgaya müdahale eder. Tarafların suçlu olmadığına tarafları ikna eder ama bayılır. Hastaneye götürülür. Durumu ağırlaşmıştır. Sena tüm kardeşlere ateş püskürür.

Çukur Dizisi 52.Bölüm Dizi Fragmanı Yüzüklü Kişi Kim 

İdris; Salih ve Cumali'yi mezarlığa çağırıp konuşur. "Ben ölene kadar Kahraman lafı edilmeyecek. Bir oğlumu biri öldürdü. Sen de şimdi onu öldürsen ben buna nasıl katlanacağım." der. Selim'e de "Yamaç'ı kaldırıp götürene kadar sen niye müdahale etmedin."der. Beni saymazlar diyince saydırması gerektiğini söyler.


Sena Yamaç'a kaybettikleri bebeklerini anlatır.
Abi dedikleri kişi Çeto ile konuşur. Saldırmaları için gerekli olan silahı ve malzemeyi vereceğini söyler. En beklemedikleri anda saldırmaya karar verirler. Mazlum adamlarını toplayıp "Acımayacaksınız; acıtacaksını" der. Kuzular başka başka mekanlara baskın yapıp ganimet toplar, işaretlerini bırakırlar

Sultan anne evine gitmek; temizlik yapmak için hazırlanmaya başlar. Sultan anne torunları, damadı, oğlu ve Ayşe ile mahalleden geçip evlerine gelirler. Mahallenin kadınları da temizliğe yardıma gelir.

Çukur Dizisi 52.Bölüm Dizi Fragmanı 

Selim eger biz geri dönmezsek bu adamlar geri dönecek. Eskiden olduğu gibi dönmemiz lazım der. Salih Medet ile beraber kahveyi toparlarken Ferhatlar gelip arkasında olacağını söyler. Salih de ona birinin arkasında duracaksan dükkanı dağılan Meke'nin yanında dur der. Ferhatlar Meke'nin dükkanı için yardım ederler. Yanan Cem Karaca resim ve haberlerini Salih düşünür; Aliço kütüphaneden bulup getirir. Böylece Meke ve Salih'in arası düzelir.

Salih'e Bulgarların cesetlerini gösterirler. Kokmaya başlayan cesetleri polise teslim ederler. Kim olduklarını da kimin yaptığını da araştırmaz.

Yamaç hastaneden çıkıp evine gelir. İdris o eve gelmeyeceğini söyler. Sultan mahalleye giren Meliha'yı görüp peşinden Emmi'nin evine gelir. Meliha; kendisini yaşatanın Sultan olduğunu öğrenir. Kendisinin de annesi olduğunu söyleyip elini öper. Bir daha evinin etrafına gelmeyeceğine söz verir.

Sena Selim'in çekmecesinden silah çalıp Mahsun'a mesaj atıp eve kahve içmeye çağırır. Gelen adama arkası dönükken "Mahsun" der. Adama silah doğrultmuştur.

Selim Aliço ile Yamaç'ın vurulduğu gece değişik bir şeyler görüp görmediğini sorar. Metin'in tavırları garibine gidip onu gözetler. O gece Çukur da gördüğü kişileri Aliço'ya saydırtır. Selim Metin'in evine gider. O sırada Metin Yamaç'a gidip "Beni affet abi." diyip kendisini vurmaya kalkar. Selim son anda adamı durdurur. Metin ne den yaptığını anlatır. Kuzular çocuğunu kaçırdığı için yaptığını söyler. Yamaç Metin'i öldürmeyip evine yollar. Bir süre gözüme gözükme der.

Çukur 2.Sezon 19.Bölüm Dizi Fragmanı 

Yamaç abilerini toplayıp durum değerlendirmesi yapar. Çeto'nun mahalleye girip Bulgarların başını öldürdüğünü sonra Salih tarafından vurulduğunu; birilerinin onu saklayıp iyileştirdiğini, Mahsun'un girip onu aldığını; içerinden birinin de mahalleyi karıştırdığını öğrenirler

İdris'in kapısına gelen bir adam Uluç reisin selamını söyleyip mekanına çağırır. Orada bir sürü adam masada oturmaktadır. Kuzuların önceden mekanlarını bastığı adamlardır. Çeto idris'in karşısına çıkar


YORUMLAR

Ad

Beni Bırakma,54,Dizi Fragman,88,Dizi Haberleri,228,Dizi Kıyafetleri,10,Dizi Müzikleri,94,Dizi Oyuncuları,88,Dizi Özetleri,3,Elif Dizisi,4,Makaleler,91,Reyting Sonuçları,8,Survivor 2019,5,Şarkı Sözleri,1070,Yarışma Haberleri,63,Yemekteyiz,31,Yemin Dizisi,14,Zuhal Topalla Sofrada,22,
ltr
item
Dizi Haberleri ve Dizi Fragmanları Sitesi: Çukur Dizisi 52.Bölüm Dizi Fragmanı Yüzüklü Kişi Kim
Çukur Dizisi 52.Bölüm Dizi Fragmanı Yüzüklü Kişi Kim
Çukur Dizisi 52.Bölüm Dizi Fragmanı Yüzüklü Kişi Kim-Çukur 2.Sezon 19.Bölüm Dizi Fragmanı
https://i.ytimg.com/vi/ktgNXWRA83s/0.jpg
https://i.ytimg.com/vi/ktgNXWRA83s/0.jpg
Dizi Haberleri ve Dizi Fragmanları Sitesi
https://www.dizifragmani.tv/2019/02/cukur-dizisi-52-bolum-dizi-fragmani-yuzuklu-kisi-kim.html
https://www.dizifragmani.tv/
https://www.dizifragmani.tv/
https://www.dizifragmani.tv/2019/02/cukur-dizisi-52-bolum-dizi-fragmani-yuzuklu-kisi-kim.html
true
505482392627087628
UTF-8
Tüm Mesajlar Yüklendi Herhangi bir yazı bulunamadı HEPSİNİ GÖR Daha fazla oku cevap Cevabı iptal et Sil By Ana Sayfa Sayfalar Yayın Hepsini gör SİZİN İÇİN ÖNERİLEN Etiket Arşiv SEARCH Tüm Gönderiler İsteğinizle herhangi bir gönderi bulunamadı Ana Sayfaya Dön PAZAR PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA CUMARTESİ PAZAR PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA CUMARTESİ OCAK ŞUBAT MART NİSAN MAYIS HAZİRAN TEMMUZ AĞUSTOS EYLÜL EKİM KASIM ARALIK OCAK ŞUBAT MART NİSAN MAYIS HAZİRAN TEMMUZ AĞUSTOS EYLÜL EKİM KASIM ARALIK just now 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago 5 haftadan önce İzleyiciler Takip et BU PREMIUM İÇERİĞİ KİLİTLİ STEP 1: Share to a social network STEP 2: Click the link on your social network Tüm Kodu Kopyala Tüm Kodu Seç Tüm kodlar panoya kopyalandı Kodları / metinleri kopyalayamıyorum, lütfen kopyalamak için [CTRL] + [C] (veya Mac ile CMD + C) tuşlarına basın